KROKIDO

krokido

Dřevěné hračky a dekorace značky KROKIDO jsou naší vlastní produktovou řadou, zaujmou svým jedinečným vzhledem, sytými barvami a vtipným pohybem. Jsou vyráběny výhradně v České republice a jejich velkým přínosem je originální ruční malba celkový podíl ruční práce, jejichž výsledkem je vysoká kvalita. Vyznačují se vysokou bezpečností a odolností v nárazu i v tahu a jsou vyráběny a pravidelně testovány tak, aby vyhovovaly aktuálním evropským normám a mezinárodním bezpečnostním standardům. Při jejich výrobě je používán moderní způsob spojování dřevěných dílů a bezpečného uchycení malých částí. Vývoj i výroba všech hraček a dětských dekorací značky KROKIDO probíhá pouze v České republice. Barvy a laky použité při výrobě jsou vysoce kvalitní, zdravotně nezávadné a certifikované pro použití na hračky, a to i pro nejmenší děti. Dokonalá povrchová úprava a kvalitní ruční malba detailů je u značky KROKIDO samozřejmostí. K výrobě hraček a dekorací KROKIDO jsou používány především přírodní materiály. Hlavním materiálem je bukové dřevo získávané výhradně z tuzemských zdrojů a pouze z těžby šetrné k životnímu prostředí.

V našem sortimentu najdete tahačky, velmi oblíbené “plácačky”, které se při svém pohybu vrtí a plácají nohama, tak, že pobaví i dospělého, malé dřevěné káči, ale také doplňky do pokojíčku v podobě pokladniček, stojánků na pastelky nebo Krokies.

KROKIES – jsou originální dřevěné figurky k posazení nebo zavěšení na pružině. Tento jedinečný výrobek se vyznačuje vysokou kvalitou a precizní ruční malbou. Jsou skvělým dárkem pro řadu příležitostí a budou pro každého nezapomenutelnou vzpomínkou, ať už se jedná o dárek pro milovníka pejsků, Vašeho oblíbeného pošťáka, zdravotní sestřičku, která o Vás mile pečuje nebo pro paní učitelku místo obligátní kytičky na konci školního roku. Nabízíme opravdu širokou škálu rozdělenou do kategorií – povolání a koníčky, zvířátka a pohádkové postavy, takže věříme, že si vybere opravdu každý.

 6_hracky_rada

 

 
156 položek celkem
Sedací figurka hračka ze dřeva - Zdravotní sestra
ZNACKA_KROKIDO
267 Kč
Kód: 50167
manicka rucne malovana drevena figurka
ZNACKA_KROKIDO
277 Kč
Kód: 40189
figurka ze dreva pro deti copata emma
ZNACKA_KROKIDO
269 Kč
Kód: 50103
Sedací figurka hračka ze dřeva - Doktor
Tip ZNACKA_KROKIDO
266 Kč
Kód: 50165
Sedací figurka hračka ze dřeva - Vlk
Tip ZNACKA_KROKIDO
228 Kč
Kód: 40198
pinocchio drevena figurka pro deti
ZNACKA_KROKIDO
236 Kč
Kód: 40167
Houpačka DUO ze dřeva
ZNACKA_KROKIDO
86 Kč
Kód: 40060
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 8 - 156 položek celkem