Školky a dětské skupiny

Děti jsou naše budoucnost, a tak předání důležitých lidských hodnot je pro nás minimálně na stejné úrovni jako správný psychomotorický rozvoj dítěte. V našem e-shopu prodáváme skutečně jen hračky českých výrobců, které vznikly pod rukami šikovných kutilů a odborníků a houževnatých pracovníků, kteří svoji práci dělají srdcem.

Podpořit lokální zdroje, ať už se jedná o materiál nebo pracovní sílu je našim přínosem společnosti, naším cílem je povzbudit v dětech i jejich rodičích lásku k “tradičnímu českému řemeslu”, nezatěžovat systém zbytečnou dopravou přes mnoho kontinentů, když u nás v ČR to umíme tak dobře.

Česká republika patří k tradičním výrobcům českých hraček a dlouholetá tradice a úspěšnost prodeje českých hraček v zahraničí svědčí o vysoké kvalitě naší české výroby. V našem obchůdku nabízíme kvalitní hračky, které vydrží nejedno dětské přetahování, použití kvalitních certifikovaných barev zaručuje bezpečnost a výběr kvalitního dřeva povzbuzuje lásku k přírodě.

V našem e-shopu najdete hračky a hry vhodné pro mateřské školky, dětské skupiny, Montessori školy a školky, případně školní družiny.

CO VÁM NÁKUP U NÁS PŘINESE?

  • Splatnost na fakturu (zboží pošleme s fakturou, nemusíte platit předem)
  • Poradenství – vy učitelé moc dobře víte, co vaše děti potřebují, ale pokud jste na vážkách, rádi Vám poradíme
  • Pohodlí nákupu – nabízíme široký sortiment kvalitních českých výrobců pod jednou střechou
  • Individuální přístup – rádi naše služby přizpůsobíme Vašim potřebám

Jednotlivé výrobky důkladně vybíráme s cílem, aby hra s nimi měla smysl, sortiment doplňujeme novinkami tak, abyste u nás vždy našli to nejlepší.

Zaměřujeme se na hračky, které podporují:

 

Svou objednávku můžete zadat online, poslat ji mejlem nebo nás kontaktovat telefonicky, rádi Vám poradíme a těšíme se na naši budoucí spolupráci!!

Lenka

Lenka

Tel.: +420 605 217 547
E-mail: lenka@krokido.cz