Kdo jsme a co nabízíme

 

KDO JSME

Jsme specializovaným e-shopem se zaměřením na kvalitní, smysluplné, ale také české hračky.

Jsme tým ,,holek a kluků" nadšených pro náš obor a především pro tento e-shop. Naše práce nás opravdu baví a největší odměnou za ni je radost, kterou dětem dárky z našeho obchůdku přináší. 

Zabýváme se také velkoobchodem a to především exportem českých hraček do mnoha blízkých i vzdálených zemí (Francie, USA, Německa, Velké Británie, Japonska, a dalších). Více o našich velkoobchodních službách se dozvíte na webu https://www.krokido.cz/ 

 

NÁŠ OBCHODNÍ TÝM 

V současné chvíli náš obchodní tým tvoří Silvie a Lenka. Neustále hledáme nové, originální a něčím jedinečné výrobce, abychom Vám nabídli to nejlepší, co vzniká v České republice. Vylepšujeme náš E- shop, aby se Vám u nás líbilo, balíme a připravujeme faktury, zvedáme telefony, abychom Vám poradili a víte co? Nás to všechno baví a baví nás to s VÁMI, protože bez vás, našich věrných nebo nových zákazníků by to byla nuda!

Lenka4 Silvie1 veletrh drevené hracky greenkid (2)

VZORKOVNA, VÝDEJ ZBOŽÍ

20170622_123320 20170622_123338 20160706_190652

NÁHLED DO EXPEDIČNÍHO SKLADU

provozovna vyrobeno pro děti dřevěné hračky sklad drevenych hracek vyrobeno pro deti (1) sklad drevenych hracek vyrobeno pro deti (2)

CO NABÍZÍME

Prostřednictvím našeho e-shopu "vyrobenoprodeti" vám přinášíme jedinečný výběr především dřevěných a textilních hraček. Všechny hračky, které u nás najdete, jsou vyráběny v České republice a z tuzemských materiálů. Produkty zařazené do naší nabídky vybíráme s péčí, láskou a ohledem na 100% kvalitu, bezpečnost, funkčnost a užitnou hodnotu. Zaměřujeme se ale také na originalitu a design. 

Hračky, které zařadíme do nabídky, musí ne jen splňovat veškeré normy a předpisy, musí také projít našimi vlastními zátěžovými testy. Následně se radíme s našimi dětmi a pozorujeme, jak si s hračkami hrají. Reakce a postřehy našich malých odborníků jsou pro nás rozhodující.

KVALITA A BEZPEČNOST

Dohlížíme na kvalitu a bezpečnost výrobků v našem e-shopu.

Všechny naše hračky jsou testované
a splňují příslušné bezpečnostní normy a předpisy.

A ještě více.

Hračky u nás prochází náročnými zátěžovými testy!!!

Abychom měli jistotu, že nabízené výrobky jsou opravdu kvalitní, vytvořili jsme postup pro vlastní testování. Ještě před zařazením do nabídky výrobky zkoušíme z hlediska bezpečnosti a odolnosti, ale posuzujeme také jejich didaktické vlastnosti a užitnou hodnotu. V případě že objevíme konstrukční chybu, nebo jinou nesrovnalost, testovaný produkt do naší nabídky nezařadíme.

A co znamenají značky objevující se na našem e-shopu:

EN 71. Hračky jsou řádně označeny a splňují požadavky evropské normy pro hračky EN-71.
C paints 1. Kvalitní povrchová úprava a vodou ředitelné certifikované barvy u dřevěných hraček.
save kids system Bezpečnostní systém uchycení malých částí (u dřevěných hraček GREENKID pro děti od 1 roku).
hand made Výroba s více než 50% podílem ruční práce.
made in czech republic abafactory Vyrobeno v České Republice.
original design from czech abafactory Design a technická řešení výrobků pochází z České Republiky.
EKO Hračky jsou vyráběny šetrně k životnímu prostředí.

Přejeme Vám příjemný nákup, nebo třeba jen prohlídku našeho e-shopu. Pokud budete mít zájem, rádi Vám poradíme s výběrem. Napište nám, nebo zavolejte. Těšíme se na komunikaci s vámi.  

JSME TU PRO VÁS!!! 

Silvie, Vilém, Lenka a Lenka

Obchodní tým VyrobenoProDěti.cz