Kuličky - zábavná společenská hra

Kód: 01075
ZNACKA_MAKURA
Značka: Makura
1 106 Kč –10 %
01075 kulicky (6)
1 106 Kč –10 % 995 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
19.6.2024
Možnosti doručení

Zábavná společenská hra pro pobavení celé rodiny nebo pro skupinku dětí.Kuličky mají velmi jednoduchá a srozumitelná pravidla, takže můžou hrát i menší děti. Cílem hry je posbírat všechny kuličky jedné barvy a dostat se co nejrychleji zpět do domečku k posbíraným kuličkám.


cesky-vyrobek-pro-deti-1

Detailní informace

Doprava zdarma od 1.500 Kč
Doprava zdarma
od 1.500 Kč
Objednávky po telefonu
Objednávky po telefonu
Balíme ekologicky
Balíme
ekologicky
Podporujeme české výrobce
Podporujeme
české výrobce

Detailní popis produktu

Cílem této hry je posbírat všechny kuličky vaší barvy a sám se pak co nejrychleji dostat zpět na své políčko do domečku k posbíraným kuličkám.

Pravidla hry:

Nejprve náhodně rozmístíme všechny barevné kuličky do hracího pole. Přitom je dobré se snažit, aby stejné barvy nebyly blízko u sebe. Potom si každý hráč vytáhne z pytlíku figurku, se kterou bude hrát. (Je lepší a spravedlivější si figurku náhodně vytáhnout, než si ji vybírat, aby si hráči při rozmísťování kuliček schválně nestavěli kuličky co nejblíže svého domečku. Ale to je na vás.) Figurky postavíme do příslušných barevných políček v domečku, odkud figurky startují, a hra může začít.

Každý hráč hodí kostkou a ten, komu padne nejvyšší číslo, začíná. Hra pokračuje ve směru hodinových ručiček.

Hráči se posouvají po hracím poli a hledají si co nejkratší cestičku ke svým kuličkám. Svoji kuličku seberou tak, že ji přeskočí a postaví se na políčko za ní podle toho jaká hodnota na kostce jim padla. Svou sebranou kuličku si umístí do svého domečku. Pokud mu stojí v cestě kulička jiného hráče, přeskočí jí, aniž by jí sebral a pokračuje dál.

Pokud se hráč zastaví v hlubokém políčku, kde byla před tím kulička, tak jedno kolo nehraje.

Pokud se hráč zastaví na políčku, kde stojí figurka jiného hráče, vyhodí ji a protihráč se vrací do domečku. Ale pozor na to, aby jste nevyhodili hráče který už má všechny kuličky posbírané a je na cestě zpět do domečku, pomohli by jste mu k výhře.

Vyhrává ten hráč, který má posbírané všechny svoje kuličky a sám se jako první dostane do svého domečku, odkud začínal hru.

 

OBSAH BALENÍ:

kulička červená - 5 ks, kulička žlutá - 5 ks, kulička modrá - 5 ks, kulička zelená - 5 ks, hrací figurka - 4 ks, hrací podložka 32 x 32 x 1,8 cm - 1 ks, hrací kostka - 1ks, bavlněný pytlík - 1 ks , semínko buku lesního - 2 ks, pravidla hry - 1 ks.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné hry - domina, pexesa, věže
Určeno pro děti: od 3 let
Rozměry obalu: 320x320x25 mm
Materiály: buk
Hmotnost balení: 1,3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Dřevěné stavebnice a společenské deskové hry značky MAKURA se vyznačují vysokou kvalitou a originalitou. Jedná se o poměrně mladou rodinnou firmu, jejíž majitelé kladou velký důraz na zachování rovnováhy v přírodě. Proto jsou součástí každého výrobku také dvě buková semínka, které můžou naši malí zákazníčci zasadit a věnovat tak naší Zemi kousek zpátky. Přestože od počátku výroby došlo k vývoji technologických postupů, výrobce si zakládá na podílu kvalitní ruční práce. Tyto hračky dýchají kvalitou a originalitou a hra s nimi přináší úsměv dětem i dospělým.

6_hracky_rada